Konarzyce. Kobieta, która jechała od strony Łomży, wpadła do rowu. Zdarzenia nie przeżył jeden z dwóch psów, które znajdowały się w aucie.
W poniedziałek (30.05), ok. godz. 6:20, na obwodnicy Konarzyc, kobieta, która prowadziła samochód osobowy (jechała od strony Łomży), straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi.
- Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Została ukarana mandatem. Wiozła dwa psy, jeden z nich nie przeżył - przekazała nam Justyna Janowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.
Na miejsce przyjechali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Kobieta została przebadana, ale ostatecznie nie trafiła do szpitala.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień.
Warto pamiętać, że ze względu na padający deszcz, na drogach jest teraz ślisko.