W najbliższą sobotę Łomża dołączy do 73 miast Polski w których odbywa się akcja Biegam Bo Lubię. Zajęcia dla wszystkich chętnych amatorów biegania, zarówno początkujących jak i już zaawansowanych, będą odbywać się w każdą sobotę.
Zajęcia dla wszystkich chętnych amatorów biegania, zarówno początkujących jak i już zaawansowanych, będą odbywać się w każdą sobotę w godzinach 9.30-10.30. Każdy chętny może dołączyć się lub zrezygnować w dowolnej chwili. Zajęcia są BEZPŁATNE i nie trzeba się zapisywać do żadnych stowarzyszeń!
Treningi będą dopasowane do możliwości indywidualnych osób, które się zgłoszą na stadion Miejski w Łomży. Zajęcia poprowadzą trenerzy:Justyna Korytkowski(Mistrzyni i rekordzistka Polski oraz reprezentantka kraju) oraz Andrzej Korytkowski(trener kilkudziesięciu medalistów mistrzostw Polski, 6 reprezentantów kraju i 6 Rekordzistów Polski)