Reklama

Ogromny sukces koszykarek z UKS 4 [FOTO]

09/11/2015 07:55

Koszykarki z UKS 4 Łomża rocznik 2005 zajęły drugie miejsce w Towarzyskim Turnieju Mini Koszykówki, który odbył się 7 listopada w Białymstoku. Dziewczęta z "Czwórki" wyprzedziły swoje rówieśniczki z Zambrowa i Białegostoku.

Drużyna UKS 4 Łomża pierwszy i najbardziej emocjonujący mecz rozegrała z dziewczętami z Ełku. Spotkanie zakończyło się po czterech kwartach remisem. W zarządzonej przez sędziów dogrywce minimalnie lepsza okazała się drużyna z Ełku, która wygrała 17:16.

- Drugi mecz rozegrany z Zambrowem do samego końca był wyrównany, aczkolwiek nasze koszykarki wyszły na prowadzenie 29:27 - mówi trener Marcin Piotrowski. - W ostatnim meczu z Białymstokiem pokazaliśmy na co nas stać. Wykorzystaliśmy wszelkie sytuacje na zdobycie punktu, co dało wynik 30:3 dla nas - dodaje.

Reklama

Ostateczna kwalifikacja turnieju:
I miejsce - UKS Trójka Ełk
II miejsce - UKS 4 Łomża
III miejsce - Orkan Zambrów
IV miejsce - MUKS "Stoczek 45" Białystok

Wyniki spotkań:

UKS Trójka Ełk 17:16 UKS 4 Łomża (PO DOGRYWCE)
Orkan Zambrów 27:29 UKS 4 Łomża
MUKS "Stoczek 45" Białystok 3:30 UKS 4 Łomża

Drużynę UKS 4 Łomża reprezentowały: Oleksy Lena, Szyłak Zuzanna, Aleksandrowicz Andżelika, Pac Natalia, Lusa Aleksandra, Modzelewska Aleksandra, Cwalina Monika, Witkowska Klaudia, Żalek Oliwia, Gontarska Weronika i Orłowska Weronika

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości