W niedzielę 23 kwietnia na Orliku przy ul. Bernatowicza 4 został rozegrany I Turniej Oldboy CUP 2017 o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Na prośbę organizatorów turniej objęty został patronatem portalu mylomza.pl, dlatego nie może zabraknąć relacji z tej imprezy na naszych stronach.
Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: 30 PLUS, PIĘKNI & MŁODZI, DE SENIORS, UNIGLASS, OSM PIĄTNICA i MOSIR ŁOMŻA. Jedynym warunkiem uczestnictwa w turnieju był wiek 35 lat i starsi. W ich składzie znalazło się łącznie 60 osób.
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym". W kapryśnej pogodzie najlepszą ekipą okazała się drużyna 30 PLUS, drugie miejsce zajęła drużyna OSM PIĄTNICA, trzecie miejsce DE SENIORS, a czwarte UNIGLASS.
Oprócz klasyfikacji drużynowej na uczestników czekały również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Zbigniew Prosiński (30 PLUS). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Mazur (OSM PIĄTNICA), a najlepiej w bramce spisywał się Janusz Wilczewski (30 PLUS).
Puchary i nagrody indywidualne oraz upominki dla wszystkich ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży Jerzy Łuba. Organizatorem turnieju OLDBOY CUP 2017 był animator Radosław Jemielity. Pomocy przy organizacji zawodów udzielił także MOSiR Łomża.