Reklama

Oldboje zagrali w swoim turnieju [FOTO]

24/04/2017 05:04

W niedzielę 23 kwietnia na Orliku przy ul. Bernatowicza 4 został rozegrany I Turniej Oldboy CUP 2017 o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Na prośbę organizatorów turniej objęty został patronatem portalu mylomza.pl, dlatego nie może zabraknąć relacji z tej imprezy na naszych stronach.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: 30 PLUS, PIĘKNI & MŁODZI, DE SENIORS, UNIGLASS, OSM PIĄTNICA i MOSIR ŁOMŻA. Jedynym warunkiem uczestnictwa w turnieju był wiek 35 lat i starsi. W ich składzie znalazło się łącznie 60 osób.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym". W kapryśnej pogodzie najlepszą ekipą okazała się drużyna 30 PLUS, drugie miejsce zajęła drużyna OSM PIĄTNICA, trzecie miejsce DE SENIORS, a czwarte UNIGLASS.

Oprócz klasyfikacji drużynowej na uczestników czekały również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Zbigniew Prosiński (30 PLUS). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Mazur (OSM PIĄTNICA), a najlepiej w bramce spisywał się Janusz Wilczewski (30 PLUS).

Reklama

Puchary i nagrody indywidualne oraz upominki dla wszystkich ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży Jerzy Łuba. Organizatorem turnieju OLDBOY CUP 2017 był animator Radosław Jemielity. Pomocy przy organizacji zawodów udzielił także MOSiR Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości