Reklama

Opel na drzewie. Uczestnicy zdarzenia oddalili się z miejsca wypadku [FOTO]

20/06/2020 23:44

Opel wypadł z drogi, dachował, przeleciał przez barierki i zatrzymał się na drzewie. Do zdarzenia doszło przed godziną 23, ul. Sikorskiego w Łomży, na łuku drogi, tuż przed mostem Hubala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem jadąc w stronę Piątnicy, stracił panowanie nad pojazdem. Jego pojazd wypadł z drogi, potem dachował, przeleciał przez barierki i zatrzymał się na drzewie. Uczestnicy zdarzenia, prawdopodobnie trzy osoby, oddaliły się z miejsca wypadku.

Na miejscu pracuje policja, która ustala szczegóły wypadku i poszukuje kierowcy opla wraz z pasażerami. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości