Przed godziną 20 doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło na ul. Zawadzkiej, na wysokości ul. Mazowieckiej.
Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca mercedesem, wyjeżdżając z ul. Mazowieckiej, nie ustąpiła pierwszeństwa oplowi jadącemu od Ronda Solidarności.
W wyniku zdarzenia opel signum wjechał na pas zieleni oddzielający oba pasy ruchu, zatrzymał się dopiero po skoszeniu kilku metrów barierek.
Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Na szczęście nikt nie został ranny.