Dominik Seroka, wychowanek łomżyńskiej Akademii Sztuk Walki, po raz ósmy z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski w kata w kategorii seniorów. Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan rozegrane zostały w sobotę 11 kwietnia w Sosnowcu.
Swój pierwszy Dominik Seroka tytuł zdobył jeszcze będąc kadetem i przez wszystkie kategorie wiekowe pozostawał niepokonany. Podobnie było i tym razem. Dodatkowo łomżyński karateka wywalczył trzecie miejsce w kumite seniorów. Walkę o finał przegrał z Michałem Piotrkiewiczem - wielokrotnym mistrzem świata i Europy.
Przypomnijmy , że Dominik jest aktualnym mistrzem świata młodzieżowców w dwóch konkurencjach i mistrzem Europy z Berlina w kategorii seniorów w trzech konkurencjach - kata , kumite , fukugo.