Reklama

Osobówka wbiła się w ciężarówkę [FOTO]

07/11/2020 11:44

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło po godz. 10:00 na drodze krajowej nr 61. Za miejscowością Górki Sypniewo osobowe audi wbiło się w tył białoruskiej ciężarówki.

Pojazdy jechały w tym samym kierunku. Do zderzenia doszło na lewym pasie, gdy kierujący osobówką próbował wyprzedzić ciężarówkę. Jej kierowca rozpoczął jednak manewr omijania innej ciężarówki, skręcającej w prawo na teren budowy Via Baltica.

W wyniku najechania na tył białoruskiej ciężarówki, audi wylądowało rowie i uległo praktycznie całkowitemu zniszczeniu. Na szczęście kierowcy nic się stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości