Reklama

Osobówka wjechała w ogrodzenie [FOTO]

13/09/2022 09:49

Mężczyzna, który siedział za kółkiem samochodu osobowego, uderzył w ogrodzenie. Do zdarzenia doszło przy ul. Sosnowej w Łomży. Poszkodowany trafił do szpitala.

We wtorek (13.09), ok. godz. 9:00, kierowca samochodu osobowego wjechał w ogrodzenie posesji przy ul. Sosnowej. Poruszał się po prostym odcinku drogi osiedlowej.

Mężczyzna samodzielnie opuścił pojazd. Został zabrany do szpitala. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości