Reklama

Osobówka wpadła w poślizg. 2 osoby trafiły do szpitali

18/01/2022 11:47

2 osoby zostały zabrane do szpitali po wypadku drogowym na odcinku Czerwone - Kozioł w powiecie kolneńskim. Audi wpadło w poślizg, uderzyło w drzewo i zahaczyło o bmw.

We wtorkowy (18.01) poranek doszło do wypadku na trasie Czerwone - Kozioł w powiecie kolneńskim. Audi, którym jechały 2 osoby, wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Jednocześnie pojazd zahaczył o bmw, którym podróżowała jedna osoba. 

W efekcie kobieta z audi została przez LPR przetransportowana do szpitala w Białymstoku. Pomocy medycznej potrzebował także mężczyzna z audi, który trafił do kolneńskiego szpitala. Z kolei kobiecie z bmw nic się nie stało. Uczestnicy wypadku to młode osoby w wieku 18-19 lat.

Reklama

Zdarzenie zabezpieczało 5 zastępów strażackich (4 PSP Kolno i 1 OSP Czerwone). Na miejscu była także policja. 

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości