Reklama

Osobówka wypadła z drogi. Kierowca w szpitalu [FOTO]

27/07/2023 08:45

Osobowy Volkswagen wypadł z drogi i obrócił się na poboczu - informuje OSP Stary Laskowiec. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w okolicy miejscowości Łosie-Dołęgi.

Do zdarzenia doszło wczoraj (26/07) około godziny 22:00 na drodze powiatowej w okolicy miejscowości Łosie-Dołęgi (gm. Zambrów). Wstępne informacje wskazują na to, że samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie obrócił się aż na pobocze. 

 

Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej - dwa z JRG Zambrów oraz dwa z OSP Stary Laskowiec. Wezwano równieź policję oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.

 

źródło: Facebook.com/OSPStaryLaskowiec
źródło zdjęć: Facebook.com/OSPStaryLaskowiec

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości