Osobowy Volkswagen wypadł z drogi i obrócił się na poboczu - informuje OSP Stary Laskowiec. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w okolicy miejscowości Łosie-Dołęgi.
Do zdarzenia doszło wczoraj (26/07) około godziny 22:00 na drodze powiatowej w okolicy miejscowości Łosie-Dołęgi (gm. Zambrów). Wstępne informacje wskazują na to, że samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie obrócił się aż na pobocze.
Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej - dwa z JRG Zambrów oraz dwa z OSP Stary Laskowiec. Wezwano równieź policję oraz zespół ratownictwa medycznego.
Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.
źródło: Facebook.com/OSPStaryLaskowiec
źródło zdjęć: Facebook.com/OSPStaryLaskowiec