Reklama

Osobówka zderzyła się z ciągnikiem. Kobieta w szpitalu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

04/11/2022 11:58

Zablokowana jest droga łącząca Przytuły ze Stawiskami. W rejonie m. Obrytki doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca skodą podczas wymijania ciągnika rolniczego doprowadziła do zderzenia pojazdów. W wyniku tego zdarzenia 66-latka trafiła do szpitala - informuje Elżbieta Zaborowska z podlaskiej policji.

Kierowca ciągnika był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia

[AKTUALIZACJA] Droga jest już przejezdna

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości