Jedno z aut najechało na tył drugiego. To z kolei spowodowało efekt domina. Do zderzenia trzech osobówek doszło w Piątnicy. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
W sobotę (20.08), przed południem, doszło do wypadku na wyjeździe z ul. Promiennej w Piątnicy.
Zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe. Najechanie na tył doprowadziło do efektu domina. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W zdarzeniu uczestniczyły audi, opel astra oraz chrysler.
Pas jezdni w stronę Łomży jest zablokowany. Natomiast droga w stronę Grajewa została “zwężona”.
Fot. OSP Piątnica