Reklama

Pas jezdni w stronę Łomży zablokowany. Zderzyły się trzy osobówki

20/08/2022 11:58

Jedno z aut najechało na tył drugiego. To z kolei spowodowało efekt domina. Do zderzenia trzech osobówek doszło w Piątnicy. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W sobotę (20.08), przed południem, doszło do wypadku na wyjeździe z ul. Promiennej w Piątnicy.

Zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe. Najechanie na tył doprowadziło do efektu domina. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W zdarzeniu uczestniczyły audi, opel astra oraz chrysler. 

Pas jezdni w stronę Łomży jest zablokowany. Natomiast droga w stronę Grajewa została “zwężona”. 

Fot. OSP Piątnica

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości