Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawcy wczorajszego zdarzenia drogowego w Dylewie w gminie Kadzidło. Poszukiwany jest kierujący volkswagenem passatem na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, który oddalił się z miejsca wypadku.
- 19-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący bmw, wyprzedzał poprzedzający go pojazd. Z dokonanych ustaleń wynika, że gdy był na lewym pasie, wyprzedzany przez niego kierujący volkswagenem passatem, nie zachował należytej ostrożności, nie upewnił się czy nie jest wyprzedzany i również rozpoczął manewr wyprzedzania. W wyniku tego zachowania, kierujący bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Był trzeźwy – powiedziała portalowi moja-ostroleka.pl mł. asp. Aneta Waracka.
Jak się okazuje sprawcą wypadku był kierowca volkswagena passata na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, który oddalił się z miejsca zdarzenia.
Fot. OSP w Dylewie