Reklama

Patryk Surdyn wraca do "klatki"

Zawodnik Fight Club Łomża Patryk Surdyn ponownie wejdzie do oktagonu. Już 20 grudnia 2025 roku wystąpi podczas gali XTB KSW 113, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Rywalem podopiecznego Damiana Zorczykowskiego będzie Marcello Morelli, były pretendent do pasa mistrzowskiego. Pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco. To starcie dwóch doświadczonych i zdeterminowanych zawodników, dla których zwycięstwo może otworzyć drogę do kolejnych wyzwań sportowych.

Dla Surdyna będzie to ważny powrót do klatki po przerwie. Reprezentant Łomży liczy na wsparcie kibiców, którzy z pewnością pojawią się w Atlas Arenie, by dopingować swojego zawodnika.

Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w CANAL+ oraz na platformie KSWTV.com. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie ebilet.pl. 20 grudnia w Łodzi czeka nas wieczór pełen sportowych emocji. Fani mieszanych sztuk walki z pewnością nie będą zawiedzeni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości