Pechowy wypadek przy ul. Sikorskiego w Łomży. Nastolatek przewrócił się na rowerze.
Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Przyjaźni. 14-letni chłopiec spadł z roweru, w wyniku czego doznał najprawdopodobniej urazu ręki. Na miejscu pojawili się ratownicy oraz strażacy ze znajdującej się naprzeciwko jednostki.