Zaplanowany na jutro mecz ŁKS-u 1926 Łomża ze Startem Działdowo został odwołany. Działacze z Działdowa zwrócili się do łomżyńskiego klubu o zgodę na przełożenie spotkania, motywując ją chorobą znacznej grupy zawodników. ŁKS zażądał do wglądu zwolnień lekarskich.
Zdaniem prezesa Jarosława Kuleszy, klub z Działdowa ma po prostu kłopot ze skompletowaniem drużyny w trakcie długiego, najowego weekendu, a choroba jest tylko pretekstem. W związku z tym ŁKS zażądał przedstawienia zwolnień lekarskich zawodników Startu na drukach L4. Jeśli do jutra takie zwolnienia nie dotrą do Łomży, ŁKS będzie wnioskował o przyznanie za ten mecz walkowera.
- Nam wyjątkowo nie odpowiada przełożenie tego meczu, bo teraz będziemy grali praktycznie w każdą środę i sobotę. Zaproponowaliśmy, że możemy zgodzić się na przełożenie tego spotkania na niedzielę 3 maja, ale działacze z Działdowa nie chcieli grać w tym terminie - tłumaczy Kulesza.
W tej sytuacji najbliższe spotkanie ŁKS rozegra dopiero w sobotę 9 maja o godz. 17.00. Łomżyńscy piłkarze podejmą tego dnia na stadionie w Łomży drużynę Dębu Dąbrowa Białostocka.