Reklama

Piątnica: Skoda roztrzaskała się o drzewo [FOTO]

23/12/2019 13:32

Kierowca skody trafił do szpitala, po tym jak jego auto zjechało z drogi i dachowało. Ostatecznie osobówka wylądowała w przydrożnym drzewie.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 12:45 za Piątnicą, na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 81-latek najprawdopodobniej nie zachował ostrożności. Po groźnie wyglądającym zdarzeniu, pomocy kierowcy udzielili strażacy, którzy mężczyznę samochodu wydobyli przy pomocy narzędzi specjalistycznych.

W tej chwili trwają utrudnienia w związku ze zdarzeniem drogowym. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama