Kierowca skody trafił do szpitala, po tym jak jego auto zjechało z drogi i dachowało. Ostatecznie osobówka wylądowała w przydrożnym drzewie.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 12:45 za Piątnicą, na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo.
Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 81-latek najprawdopodobniej nie zachował ostrożności. Po groźnie wyglądającym zdarzeniu, pomocy kierowcy udzielili strażacy, którzy mężczyznę samochodu wydobyli przy pomocy narzędzi specjalistycznych.
W tej chwili trwają utrudnienia w związku ze zdarzeniem drogowym. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.