Ponad 2 promile miał w organizmie 64-latek, który spowodował wczoraj kolizję na jednej z ulic w Piątnicy. Dziś policja informuje o szczegółach zdarzenia.
Informacja o kolizji w Piątnicy wpłynęła do dyżurnego łomżyńskiej policji wczoraj, po godz. 17:00. Sprawcą miał być kierujący volkswagenem, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu.
- Okazało się, że 64 letni mieszkaniec Kolna był pijany. Badanie alkometrem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, co wcale nie oznacza, że nie zostanie mu zatrzymane - relacjonuje dziś oficer prasowy łomżyńskiej policji.
Reklama
64-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Policjanci apelują, aby za każdym razem reagować na widok osoby spożywającej alkohol, która zamierza kierować samochodem. Nasza zdecydowana reakcja może ochronić jej życie, bądź zapobiec tragicznym w skutkach zdarzeniom drogowym z udziałem niewinnych osób.
Zdjęcia ze zdarzenia znajdują się tutaj: