Reklama

Piątnica. Spowodował kolizję mając ponad 2 promile

02/12/2020 10:34

Ponad 2 promile miał w organizmie 64-latek, który spowodował wczoraj kolizję na jednej z ulic w Piątnicy. Dziś policja informuje o szczegółach zdarzenia.

Informacja o kolizji w Piątnicy wpłynęła do dyżurnego łomżyńskiej policji wczoraj, po godz. 17:00. Sprawcą miał być kierujący volkswagenem, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu.

- Okazało się, że 64 letni mieszkaniec Kolna był pijany. Badanie alkometrem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, co wcale nie oznacza, że nie zostanie mu zatrzymane - relacjonuje dziś oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Reklama

64-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci apelują, aby za każdym razem reagować na widok osoby spożywającej alkohol, która zamierza kierować samochodem. Nasza zdecydowana reakcja może ochronić jej życie, bądź zapobiec tragicznym w skutkach zdarzeniom drogowym z udziałem niewinnych osób.

Zdjęcia ze zdarzenia znajdują się tutaj:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości