Reklama

Piątuś CUP po raz trzeci w Łomży

25/05/2017 10:02

Już po raz trzeci na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek "Piątuś Cup". Do Łomży przyjadą tenisistki z : Gdańska, Sopotu, Poznania, Łodzi i Warszawy. Start rozgrywek już jutro, w piątek 26 maja.

Turniej zostanie rozegrany systemem grupowym, więc każda z zawodniczek przez trzy kolejne dni rozegra sześć meczów. Najwyżej sklasyfikowaną uczestniczką zawodów będzie Koralnik Laura z Fundacji Akademi Sportu PRO-AM Warszawa, dwudziesta w rankingu PZT, natomiast z Łomży zagra Maja Cyndzas.

Nazwa turnieju pochodzi od nazwy jednego z produktów mleczarni OSM Piątnica - jogurtu dla dzieci "Piątuś".

- Startujemy w piątek o godzinie 11.00. Zapraszamy miłośników tej pięknej dyscypliny sportu do obecności na całym turnieju w dniach 26-28.05.2017r. Organizatorem turnieju są III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, OSM Piątnica oraz Uczniowski Klub Sportowy RETURN Łomża. Serdecznie zapraszamy do kibicowania z rodziną i przyjaciółmi - zachęca Tomasz Waldziński, trener UKS RETURN.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości