W dniach 12-14 kwietnia w Ełku najmłodsze zawodniczki UKS 4 Łomża rozegrały turniej, w którym wzięło udział łącznie 6 drużyn. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Łącznie ich drużyna rozegrała 5 meczów i w każdym z tych meczów zwyciężyła.
- Dziękujemy z całego serca za ogromne wsparcie dla Państwa Anny i Roberta Rytel, którzy permanentnie wspomagają nasz klub w każdej inicjatywie. Państwa pomoc jest nieoceniona i cieszymy się, że dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu z Państwa strony nasze zawodniczki mogą spełniać swoje sportowe marzenia na imprezach takiego formatu - poinformował UKS 4 Łomża.
Skład zespołu
Trener Milena Grabowska
Trener Marcin Piotrowski
Po każdym meczu wybierano zawodniczkę, która najlepiej zaprezentowała się w grze - MVP MECZU. W zespole UKS 4 Łomża wyróżniono aż 5 zawodniczek.
Wyniki poszczególnych meczy:
1. UKS 4 ŁOMŻA 46:8 MKS 18 Batory Białystok
MVP meczu Zofia Fraszczyk
2. UKS 4 ŁOMŻA 35:23 UKS Basket 47 Białystok
MVP meczu Aleksandra Wysocka
3. UKS 4 ŁOMŻA 27:7 UKS Nenufar 5 Ełk
MVP meczu Danuta Zapert
4. UKS 4 ŁOMŻA 24:15 MAX Basket Wysokie Mazowieckie
MVP meczu Zuzanna Grabowska
5. UKS 4 ŁOMŻA 51:18 PGE AK Młode Żubry Białystok
MVP meczu Maria Nowak
Na zakończenie turnieju przyznano następujące wyróżnienia:
Najlepsza piątka turnieju
- To były kolejne trzy pracowite dni dla naszych najmłodszych zawodniczek, które przyniosły kolejne zwycięstwo. Przypomnijmy że w marcu drużyna zajęła rownież pierwsze miejsce w turnieju Białymstoku. W obu turniejach dziewczynki mierzyły się ze starszymi od siebie rywalkami. Ich gra robi niesamowite wrażenie na każdym kto obejrzał chociaż jeden mecz z ich udziałem. To dzięki ciężkiej pracy i determinacji osiągają tak wysokie wyniki. Nie spoczywamy na laurach, trenujemy dalej, mamy ogromny zapał do dalszej pracy - komentuje trener Milena Grabowska