Dwie pasażerki autobusu zostały zabrane przez karetki pogotowia w wyniku zdarzenia drogowego, w którym pieszy wtargnął na przejście tuż przed pojazdem. Oba pasy w kierunku ulicy Polowej zostały zablokowane.
Dzisiaj o godzinie 12:30 dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Szosa Zambrowska doszło do zdarzenia drogowego.
- Jak ustalili policjanci, na przejście dla pieszych przed rondem W. Lutosławskiego wtargnęła osoba piesza wprost przed nadjeżdżający autobus MPK. Kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, musiał gwałtownie zahamować. W wyniku tego dwie Kobiety zostały zabrane przez karetki pogotowia na badania - poinformowała st. asp. Karolina Wojciekian oficer prasowy KMP ŁOMŻA.
Kierowca autobusu był trzeźwy, a na miejscu trwają czynności. Oba pasy w kierunku ulicy Polowej zostały zablokowane.