Reklama

Pijany kierowca na Al. Legionów [FOTO]

27/09/2021 11:01

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał pijany kierowca, który spowodował kolizję na Al. Legionów. To 40-latek z gminy Łomża.

W niedzielę (27.09) po południu (ok. godz. 15:00) łomżyńscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. To, że 40-latek kieruje na podwójnym gazie, wyszło na jaw po kolizji, do jakiej doprowadził. Jego audi uderzyło w nissana. Wszystko działo się na Al. Legionów. 

Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. To mieszkaniec gminy Łomża. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości