Kilka minut przed godziną 19 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na ul. Spokojnej w Łomży. Kierowca auta osobowego, będący pod wyraźnym wpływem alkoholu uderzył w słup energetyczny.
Informację o zdarzeniu łomżyńskie służby otrzymały kilka minut przed godz. 19.00. Zadysponowana policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe pilnie udały się na ul. Spokojną, gdzie toyota uderzyło w przydrożny słup. Na skutek mocnego zderzenia zarówno samochód, jak i słup zostały mocno uszkodzone. Słup złamał się u podstawy i zagrażał bezpieczeństwu pozostałych uczestników ruchu, stąd też na miejsce zdarzenia wezwano także pogotowie energetyczne.
Sytuacja nie dość, że zagrażająca życiu, to tym bardziej bulwersująca ze względu na stan kierowcy. Jego zachowanie wyraźnie wskazywało na spożycie alkoholu.
Na skutek odniesionych obrażeń kierowca toyoty został zabrany do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują służby, wyjaśniając jego dokładne okoliczności.