Reklama

Piłkarki ręczne walczą w stolicy

Pierwszoligowy zespół Handball Łomża wybrał się do Warszawy na turniej Mistrzowie Pokoleń.

Podopieczne Anety Kutny w ciągu jednego dnia muszą rozegrać aż cztery spotkania. Łomżanki zmierzą się z wymagającymi rywalkami. W planach są mecze z: Handball Warszawa, AZS AWF Warszawa, SMS ZPRP I Płock oraz SMS ZPRP II Płock.

Trzymamy kciuki!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości