Pierwszoligowy zespół Handball Łomża wybrał się do Warszawy na turniej Mistrzowie Pokoleń.
Podopieczne Anety Kutny w ciągu jednego dnia muszą rozegrać aż cztery spotkania. Łomżanki zmierzą się z wymagającymi rywalkami. W planach są mecze z: Handball Warszawa, AZS AWF Warszawa, SMS ZPRP I Płock oraz SMS ZPRP II Płock.
Trzymamy kciuki!