Piłkarze ŁKS-u Łomża weszli w nowy etap przygotowań do rundy wiosennej. O godz. 10:00 biało-czerwoni rozpoczęli grę wewnętrzną zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Sasala.
To jednak dopiero początek serii spotkań kontrolnych. Tydzień później do Łomży przyjedzie czwartoligowa Makowianka Maków Mazowiecki. Sparing zostanie rozegrany o godzinie 12.00. Kolejnym rywalem łomżyńskiego zespołu będzie Stomil Olsztyn, z którym ŁKS zmierzy się 24 stycznia.
Ostatniego dnia stycznia biało-czerwoni wyjadą do Warszawy, gdzie zagrają z liderem III ligi, grupy I – Avią Świdnik. To wymagający przeciwnik, który w bieżącym sezonie dotarł do ćwierćfinału Pucharu Polski i na początku marca w meczu o półfinał zmierzy się z Rakowem Częstochowa.
Intensywnie zapowiada się również luty. Podopieczni Marcina Sasala rozegrają wówczas trzy mecze kontrolne. 7 lutego w Warszawie zmierzą się z Podlasiem Biała Podlaska, tydzień później ich rywalem będzie Mazovia Mińsk Mazowiecki. Z kolei 21 lutego ŁKS czeka próba generalna przed ligowymi rozgrywkami – spotkanie z Chełmianką Chełm. W tym meczu, jak zapowiada sztab szkoleniowy, zagrać mają już wszyscy kluczowi zawodnicy, na czele z Hubertem Antkowiakiem.
fot. ŁKS Łomża