Reklama

Piłkarze rozpoczęli przygotowania. Nowy napastnik w ŁKS-ie

07/07/2015 09:23

W poniedziałek o godzinie 18.00 na boisku bocznym stadionu miejskiego przygotowania do rozgrywek rozpoczęli piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Na pierwszych zajęciach do dyspozycji trenera Mateusza Miłoszewskiego było 19 zawodników, a wśród nich m.in. Patryk Szymański i Artur Urban, a także nowy napastnik.

Z zespołem trenowali też nowo pozyskany napastnik Łukasz Zaniewski oraz testowany brazylijczyk Reinaldo Melao ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, którego przyszłość rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Łukasz Zaniewski jest wychowankiem Korony Ostrołęka, ma za sobą też występy w Młodej Ekstraklasie w barwach Jagiellonii. Nowy nabytek biało-czerwonych rozegrał także ponad 30 spotkań na zapleczu Ektraklasy w barwach Olimpii Elbląg, Dolcanu Ząbki oraz Okocimskiego Brzesko. W ostatnim czasie grał w niemieckim zespole BSV Schwarz-Weiß Rehden. Zaniewski ma zastąpić na boisku Alexa Rodiera, którego nie ma już w kadrze ŁKS-u.

Na pierwszym treningu zawodnicy przede wszystkim skupili się na ćwiczeniach biegowych. W tym tygodniu powinniśmy poznać też personalia kolejnych piłkarzy, którzy wzmocnią drużynę przed zbliżającym się sezonem. Pierwsze spotkanie kontrolne łomżyńska drużyna rozegra natomiast w najbliższą sobotę o godzinie 11.00. ŁKS podejmować będzie innego III-ligowca, Znicz Biała Piska. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości