W ostatnich dniach odbyło się losowanie półfinałów mistrzostw Polski w kategorii U-13 w koszykówce. Zawodniczki UKS-u 4 Łomża poznały swoje rywalki.
Podopieczne Michała Piotrowskiego od 10 do 12 maja powalczą na parkietach GTS-u Gminy Pruszcz Gdański. Oprócz gospodyń w zmaganiach wezmą udział ekipy: MUKS-u Bełchatów oraz GTK VBW Gdynia.
- Na tym etapie nie ma już słabych zespołów. Kogo byśmy nie wylosowali, będzie ciężko. Mimo to jesteśmy dobrej myśli i pełni nadziei, że uda nam się przejść do historii jako pierwszy łomżyński zespół, który awansuje do grona ośmiu najlepszych ekip w Polsce. Mamy kilkanaście dni, by jak najlepiej przygotować się do zmagań - mówi szkoleniowiec UKS-u 4.