Od dziś przez cały weekend bilety na obie miejskie pływalnię będą o jedną czwartą tańsze, niż zwykle. Mikołajki w wodzie mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla maluchów uwielbiających wodne szaleństwa.
Z biletów w niższej cenie mogą skorzystać dzieci i młodzież od 5. do 18. roku życia oraz opiekunowie maluchów do 10. roku życia. Zniżka została wprowadzona na obu miejskich pływalniach i od dziś do niedzieli włącznie będzie obowiązywała między godz. 10.00 a 20.00.
Jeśli zaś zależy nam na zafundowaniu maluchom prawdziwego szaleństwa w wodzie, warto wybrać sobotnią lub niedzielną wizytę w Pływalni nr 1 przy ul. Niemcewicza. Tam animatorzy sportów wodnych poprowadzą wodne zabawy i konkursy, przy okazji uczące najmłodszych prawidłowego pływania i oswajające z wodą. Zabawy będą odbywały się między godz. 14.00 a 16.00.
Ci, którzy wolą przyjść na basen bez dzieci, w dalszym ciągu mogą zaś korzystać z promocji, w której zniżki są naliczane w zależności od wieku. W tym wypadku zaoszczędzimy od 5 do 30 proc.
ceny biletu.