Reklama

Pobiegli na Święto Niepodległości [FOTO]

13/11/2015 11:06

W niedzielę, 8 listopada w Ostrowi Mazowieckiej odbył się "I Ostrowski Bieg Wolności i Solidarności", w którym wystartowała zawodniczka LŁKS PREFBET Śniadowo Łomża Anna Szyszka. Reprezentantka łomżyńskiego klubu zajęła tam pierwsze, niezagrożone miejsce wśród kobiet z wynikiem 37:28, jednocześnie plasując się jako szósta wśród panów.

Jak zauważyła biegaczka, cała 10-kilometrowa trasa była bardzo fajna, urozmaicona, chociaż bardzo silny i porwisty wiatr nie pozwolił na uzyskanie dobrych wyników. Przede wszystkim jednak w takiej imprezie liczy się udział, a i zwycięstwo cieszy.

W tym samym biegu Andrzej Korytkowski po krótkich przygotowaniach wygrał swoją kategorię wiekową (M-3) uzyskując dobry wynik 37:38.

Mając za wzór biegającego trenera uczniowie Liceum Sportowego z Łomży pobiegli w Biegu Niepodległości w Wąsoszu. Na dystansie 800 metrów zajęli pierwsze cztery lokaty. Zwyciężył Rafał Pogorzelski przed Michałem Wszeborowskim, Kamilem Gawrychem i Mateuszem Lotkowskim. Piąte miejsce przypadło Karolowi Krzyżanowskiemu (Maratonka Grajewo).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości