Na przejeździe kolejowym w Susku Nowym (gm. Rzekuń) samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Auto zostało mocno zmiażdżone. Śmierć poniósł 65-letni kierowca samochodu, a pasażer z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.
- Według ich wstępnych ustaleń kierujący oplem 65-letni mieszkaniec Ostrołęki prawdopodobnie nie zastosował się do znaku stop i wjechał taksówką na prawidłowo oznakowany przejazd kolejowy, wprost pod jadący pociąg towarowy relacji Łomża - Ostrołęka. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca opla poniósł śmierć na miejscu. Wraz z nim podróżował 52-letni pasażer, który z powierzchownymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że maszynista pociągu był trzeźwy - powiedział portalowi moja-ostrołeka.pl kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Na miejscu pod nadzorem prokuratora cały czas pracuje policja, aby dokładnie móc wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.
fot. moja-ostroleka.pl