Na kolejowej trasie Łomża - Śniadowo wykoleiła się lokomotywa. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło na linii kolejowej nr 49 łączącej Śniadowo z Łomżą. Prowadzony jest tu jedynie ruch towarowy.
Skład poruszał się w kierunku naszego miasta. Na szczęście z torów zeskoczyła jedynie przednia oś lokomotywy i nie doszło do przewrócenia się składu.
W środku podróżowały trzy osoby. Według naszej wiedzy nikomu nic się nie stało.