Reklama

Pod Łomżą wykoleiła się lokomotywa [FOTO]

05/02/2021 09:59

Na kolejowej trasie Łomża - Śniadowo wykoleiła się lokomotywa. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na linii kolejowej nr 49 łączącej Śniadowo z Łomżą. Prowadzony jest tu jedynie ruch towarowy.  

Skład poruszał się w kierunku naszego miasta. Na szczęście z torów zeskoczyła jedynie przednia oś lokomotywy i nie doszło do przewrócenia się składu. 

W środku podróżowały trzy osoby. Według naszej wiedzy nikomu nic się nie stało. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości