Zostali bohaterami świąt [FOTO]

18/12/2024 14:53

Dziś w Łomży odbyła się szczególna akcja, która połączyła atmosferę świąt z gestem solidarności. W ramach "Choinki dla życia" aż 71 osób oddało krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łomży. W nagrodę za ten akt donacji każdy z uczestników otrzymał naturalną choinkę podarowaną przez Nadleśnictwo Łomża.

Celem "Choinki dla życia" jest nie tylko promowanie świątecznego ducha, ale przede wszystkim wsparcie osób potrzebujących krwi. Dzisiejsza akcja była dowodem na to, że mieszkańcy Łomży mają wielkie serca i chęć pomocy bliźniemu.

Każdy dawca, który oddał krew, otrzymał świąteczne drzewko pochodzące z lasów Nadleśnictwa Łomża. To nie tylko piękny element świątecznego wystroju, ale także symbol życia i nadziei. Naturalne choinki są przyjazne dla środowiska, a ich zapach wprowadza niepowtarzalną atmosferę do domów uczestników akcji.

Oddanie krwi to szansa na uratowanie życia ofiarom wypadków, chorym na nowotwory czy osobom po skomplikowanych operacjach. 

Jak podkreśla Nadleśnictwo Łomża:  "Choinka dla życia", która łączy magię świąt z prawdziwą troską o drugiego człowieka. To inicjatywa, która przypomina, że razem możemy czynić dobro i pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują.”

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/12/2024 10:54

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości