Reklama

Podgórze. 25-letni kierowca uderzył w latarnię. Jest w szpitalu! [FOTO]

03/02/2021 08:10

25-letni kierowca hondy trafił do szpitala po tym, gdy kierowane przez niego auto z impetem uderzyło w latarnię. Do zdarzenia doszło około godz. 1:30, na skrzyżowaniu ul. Kościelnej w Podgórzu z drogą krajową nr 63.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

Funkcjonariusze czekają na wynik badania krwi, którą pobrano od kierującego w szpitalu. 

Policjanci są w trakcie wykonywania czynności. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości