25-letni kierowca hondy trafił do szpitala po tym, gdy kierowane przez niego auto z impetem uderzyło w latarnię. Do zdarzenia doszło około godz. 1:30, na skrzyżowaniu ul. Kościelnej w Podgórzu z drogą krajową nr 63.
Z informacji przekazanych przez policję wynika, że przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
Funkcjonariusze czekają na wynik badania krwi, którą pobrano od kierującego w szpitalu.
Policjanci są w trakcie wykonywania czynności.