Działania policjantów przyczyniły się do odnalezienia 80-letniego mieszkańca Kisielnicy. Mężczyzna wczoraj przed południem wyszedł z domu i nie wrócił do późnego wieczora.
W niedzielę po godzinie 23:00, łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 80-latka. W związku z niskimi temperaturami i realnym zagrożeniem życia i zdrowia w jednostce został ogłoszony alarm.
- Będący na wolnym dzielnicowy z Piątnicy poinformowany o alarmie, nie chciał tracić cennego czasu i zaczął poszukiwania już w drodze na posterunek. Znał osobiście zaginionego i szukał go w miejscach, w których zdarzało mu się przebywać. Okazało się to trafionym pomysłem, ponieważ policjant odnalazł starszego mężczyznę w jednym z domów na terenie Kisielnicy - informuje KMP Łomża.
Reklama
W poszukiwaniach udział wzięło 23. funkcjonariuszy policji.
źródło: KMP Łomża