Reklama

Policja zakończyła poszukiwania zaginionej 16-latki

21/02/2022 14:19

Ostrołęcka policja zakończyła poszukiwania 16-latki, która 1 lutego oddaliła się z miejsca zamieszkania. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

O zaginięciu nastoletniej mieszkanki Ostrołęki informowaliśmy na początku lutego. Dziewczyna oddaliła się z miejsca zamieszkania w dniu 01.02.2022. 

Dziś ostrołęcka policja poinformowała, że poszukiwania zostały zakończone.

"Zakończyły się poszukiwania 16 - letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka cała i zdrowa została dziś odnaleziona. Dziękujemy wszystkim osobom, w szczególności mediom za pomoc w poszukiwaniach" - czytamy na stronie KMP w Ostrołęce.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości