Ostrołęcka policja zakończyła poszukiwania 16-latki, która 1 lutego oddaliła się z miejsca zamieszkania. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
O zaginięciu nastoletniej mieszkanki Ostrołęki informowaliśmy na początku lutego. Dziewczyna oddaliła się z miejsca zamieszkania w dniu 01.02.2022.
Dziś ostrołęcka policja poinformowała, że poszukiwania zostały zakończone.
"Zakończyły się poszukiwania 16 - letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka cała i zdrowa została dziś odnaleziona. Dziękujemy wszystkim osobom, w szczególności mediom za pomoc w poszukiwaniach" - czytamy na stronie KMP w Ostrołęce.