Reklama

Poszukiwana 16-latka zmieniła wygląd? Nadal nie wróciła do domu

16/02/2022 07:53

Policjanci z Ostrołęki w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Aleksandrą Wójcik. Nastolatka najprawdopodobniej zmieniła wygląd.

O zaginięciu 16-letniej mieszkanki Ostrołęki informowaliśmy na początku lutego. Nastolatka w dniu 01.02.2022 oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła. Pisaliśmy o tym tutaj: Nastolatka nie wróciła do miejsca zamieszkania. Szukają jej policjanci

Poszukiwania trwają nadal.  

"Policjanci z Ostrołęki w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 16 - letnią mieszkanką naszego miasta Aleksandrą Wójcik. Informujemy, że z poczynionych w tej sprawie ustaleń wynika, że nastolatka zmieniła swój wygląd. Jej włosy zostały przefarbowane na kolor czarny i są krótsze" - podaje KMP w Ostrołęce.

Reklama

Wszystkie osoby mające wiedze na temat zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24.

zdj.ilustracyjne/policja

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości