Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionego 52-latka z Zanklewa (gm. Wizna). - Zaginiony od kilku lat przebywa w Niemczech, ostatni raz kontaktował się z rodziną w sierpniu ubiegłego roku. Do tej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.
Zaginiony to:
- Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

zdj. KMP Łomża