Reklama

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca gminy Wizna!

25/04/2022 14:37

Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionego 52-latka z Zanklewa (gm. Wizna). - Zaginiony od kilku lat przebywa w Niemczech, ostatni raz kontaktował się z rodziną w sierpniu ubiegłego roku. Do tej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji. 

Zaginiony to:                                                     

  • Sławomir Kossakowski, lat 52
  • zam. Zanklewo, gmina Wizna.
  • Rysopis: około 175 centymetrów wzrostu, szczupły, włosy krótkie, blond, oczy jasne, uszy przylegające, uzębienie niepełne.
  • Mężczyzna mógł być ubrany w: koszulę w kratę, sweter, jasne spodnie. Może mieć ze sobą plecak.  

- Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

 

zdj. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości