Reklama

Policjanci poszukują zaginionego 38-latka

25/05/2023 12:06

KPP w Wysokiem Mazowieckiem poszukuje zaginionego 38-letniego mężczyzny. Mieszkaniec m. Brzóski Falki wyszedł z domu 18 maja 2023 r. Do tej chwili nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:                                                     

  • Mariusz Konicki
  • zamieszkały Brzóski Falki w gminie Wysokie Mazowieckie
  • Rysopis: sylwetka szczupła, wzrost 175 cm, oczy zielone.
  • Ubrany był najprawdopodobniej w niebieską bluzę oraz robocze spodnie koloru brązowego.

"Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem - telefon /47/ 7183 200 lub z numerem alarmowym 112" - apeluje policja.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości