Reklama

Policjanci poszukują zaginionego 37-letniego mieszkańca Łomży. Czy ktoś go widział?

19/02/2020 15:05

Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionego 37-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna ostatni raz widziany był 17 lutego 2020 r., wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:                                                     

KAMIL MAKAĆ, lat 37, zamieszkały w Łomży

Rysopis: 176 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótko przystrzyżone koloru blond, nos prosty, średni, uzębienie pełne, zarost przycięty - bródka

Ubrany był: w kurtkę koloru ciemnego, niebieski polar, spodnie i buty sportowe koloru szarego

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.

Reklama

fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości