Reklama

Policjanci sprawdzają siłownie

30/12/2020 10:41

Od poniedziałku (28.12) rządowe obostrzenia zamknęły siłownie i kluby fitness. Policja sprawdza, czy zasady lockdownu są przestrzegane.

Wraz z wejściem wżycie nowych obostrzeń zaostrzono ograniczenia dotyczące m.in. siłowni  i klubów fitness. Dotychczas siłownie mogły przyjmować sportowców, którzy brali udział w zorganizowanych zajęciach lub szykowali się do zawodów. W taki sposób wiele osób omijało wcześniejszy zakaz działalności klubów, jednak "furtka" została już zamknięta, a z siłowni korzystać mogą jedynie zawodowcy i członkowie kadry narodowej.

Od poniedziałku policjanci rozpoczęli masowe kontrole siłowni i klubów fitness w Polsce. Niektórzy pomimo grożącym im karom postanowili otworzyć swoje lokale. 

Reklama

Jak wygląda sytuacja w Łomży? Z odpowiedzi przekazanej nam przez młodszą aspirant Justynę Janowską wynika, że w ciągu ostatnich dwóch dni również łomżyńscy policjanci kontrolowali przestrzeganie zasad przez siłownie i kluby fitness. Łącznie dokonano 15 takich sprawdzeń. Na szczęście nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, które mogłyby zakończyć sie mandatami lub wnioskami o ukaranie do sądu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości