Koszykarki GUKS-u Olimpijczyk Łomża nie zwalniają tempa. Po raz kolejny potwierdziły swoją dobrą dyspozycję w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi U-14.
W kolejnym meczu II etapu (o miejsca 1–6) łomżynianki rozbiły na własnym parkiecie drużynę UKS MKK Siedlce aż 106:61. Od pierwszych minut spotkania gospodynie narzuciły swój styl gry, kontrolując przebieg wydarzeń na boisku. Dobra ofensywa, szczelna obrona sprawiły, że przewaga Olimpijczyka systematycznie rosła z każdą kwartą.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że punkty w tym meczu zdobyły wszystkie zawodniczki z Łomży, co świadczy o bardzo dobrej organizacji gry zespołowej i wysokim poziomie przygotowania całej drużyny.
- Zagraliśmy swoje i byliśmy konsekwentni przez całe spotkanie. Cieszy nas zarówno wynik, jak i styl gry. Od pierwszych minut nasze zawodniczki narzuciły swoje tempo i konsekwentnie budowały przewagę, kończąc mecz efektownym zwycięstwem. Każda zawodniczka rzuciła punkty w tym spotkaniu - podsumował trener Daniel Chojnowski.
GUKS Olimpijczyk Łomża zagrał w składzie: Zuzanna Niewińska (kapitan), Oliwia Tomasiewicz, Hanna Mucha, Kseniya Savatseyeva, Oliwia Kozłowska, Klaudia Kneć, Irsana Khamzaeva, Wiktoria Pawlik, Natalia Pędzich, Emilia Trzonkowska.