Reklama

Ponad "setka" koszykarek Olimpijczyka

Koszykarki GUKS-u Olimpijczyk Łomża nie zwalniają tempa. Po raz kolejny potwierdziły swoją dobrą dyspozycję w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi U-14. 

W kolejnym meczu II etapu (o miejsca 1–6) łomżynianki rozbiły na własnym parkiecie drużynę UKS MKK Siedlce aż 106:61. Od pierwszych minut spotkania gospodynie narzuciły swój styl gry, kontrolując przebieg wydarzeń na boisku. Dobra ofensywa, szczelna obrona sprawiły, że przewaga Olimpijczyka systematycznie rosła z każdą kwartą.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że punkty w tym meczu zdobyły wszystkie zawodniczki z Łomży, co świadczy o bardzo dobrej organizacji gry zespołowej i wysokim poziomie przygotowania całej drużyny.

Reklama

- Zagraliśmy swoje i byliśmy konsekwentni przez całe spotkanie. Cieszy nas zarówno wynik, jak i styl gry. Od pierwszych minut nasze zawodniczki narzuciły swoje tempo i konsekwentnie budowały przewagę, kończąc mecz efektownym zwycięstwem. Każda zawodniczka rzuciła punkty w tym spotkaniu - podsumował trener Daniel Chojnowski.

GUKS Olimpijczyk Łomża zagrał w składzie: Zuzanna Niewińska (kapitan), Oliwia Tomasiewicz, Hanna Mucha, Kseniya Savatseyeva, Oliwia Kozłowska, Klaudia Kneć, Irsana Khamzaeva, Wiktoria Pawlik, Natalia Pędzich, Emilia Trzonkowska.  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości