Około godziny 8 na drodze krajowej nr 61 doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką.
Do zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas wyjazdu osobówki z drogi podporządkowanej. Na szczęście uczestnicy kolizji nie wymagali opieki medycznej.
Na miejscu pracują strażacy i policjanci, którzy kierują ruchem i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.