Wczoraj po godzinie 21:00 łomżyńscy policjanci prowadzili kilkunastominutowy pościg za kierowcą Opla, który nie zatrzymał się do kontroli. Samochód osobowy swoją ucieczkę zakończył na barierkach oddzielających jezdnie, tam właśnie się rozbił.
Wczoraj (25.03.2024 r.) na ulicach Łomży odbył się policyjny pościg. Funkcjonariusze ruszyli za Oplem, który nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Zostały wezwane posiłki.
Po kilkunastu minutach auto uciekinierów uderzyło w barierki oddzielające jezdnie na rondzie między przedłużeniem ulicy Meblowej a ulicą Jaworową.
Trzech mężczyzn w tym kierowca opuścili pojazd i uciekli. W aucie pozostała młoda dziewczyna, która została zatrzymana. Policjanci ruszyli w poszukiwaniu reszty pasażerów i kierowcy samochodu.