Reklama

Poszukiwany 39-latek z zakazem kierowania pojazdami podróżował autem bez badań technicznych

20/06/2022 11:22

39-latek z zakazem kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości jechał samochodem bez aktualnych badań technicznych. Co więcej, za posiadanie narkotyków szukał go łomżyński sąd. Wpadł w sobotę w Wiźnie. Jeszcze dzisiaj znajdzie się w zakładzie karnym.

W minioną sobotę (18.06) policjanci z Posterunku Policji w Wiźnie na ulicy Czarnieckiego zatrzymali do kontroli kierowcę audi.

- W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że 39-latek posiada zakaz kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości. Ponadto jest poszukiwany przez łomżyński sąd za posiadanie narkotyków. W trakcie dalszej kontroli wyszło na jaw, że samochód nie ma aktualnych badań technicznych. Policjanci odholowali audi na parking strzeżony, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Dziś 39-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok. Zgodnie z kodeksem karnym za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Dodatkowo mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenie.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości