Reklama

Potracenie 12-latka na hulajnodze [FOTO]

20/07/2023 18:37

12-latek trafił do szpitala, po tym jak przejeżdżając hulajnogą przez przejście dla pieszych, został potrącony przed kierowcę toyoty.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:30 na ul. Sikorskiego (na wysokości ul. Pana Tadeusza) w Łomży.

Według świadków zdarzenia nastolatek, poruszając się hulajnogą, wpadł wprost na maskę auta osobowego. W wyniku wypadku 12-latek trafił do łomżyńskiego szpitala. 

Na miejscu pracuje policja. Ruch w kierunku Galerii Veneda odbywa się jednym pasem jezdni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości