12-latek trafił do szpitala, po tym jak przejeżdżając hulajnogą przez przejście dla pieszych, został potrącony przed kierowcę toyoty.
Do zdarzenia doszło około godziny 17:30 na ul. Sikorskiego (na wysokości ul. Pana Tadeusza) w Łomży.
Według świadków zdarzenia nastolatek, poruszając się hulajnogą, wpadł wprost na maskę auta osobowego. W wyniku wypadku 12-latek trafił do łomżyńskiego szpitala.
Na miejscu pracuje policja. Ruch w kierunku Galerii Veneda odbywa się jednym pasem jezdni.