Dziś w godzinach porannych doszło do potrącenia rowerzystki na ulicy Spokojnej w Łomży. Kierująca rowerem została zabrana do szpitala.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (7/07) o godzinie 7:45 na ulicy Spokojnej w Łomży. Z pierwszych informacji wynika, że 27-letni kierowca busa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 16-letniej rowerzystce. Dziewczyna została zabrana do szpitala.
Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierowca, jak i rowerzystka byli trzeźwi.