Do zdarzenia doszło na ul. Nowogrodzkiej, na wysokości Powiatowego Urzędu Pracy, po godz. 7:30.
Według wstępnych ustaleń policji 34-letnia kobieta jadąca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa 49-letniej pieszej, w wyniku czego doszło do potrącenia. Poszkodowana trafiła do szpitala. Obie panie były trzeźwe.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Piesza w momencie zdarzenia była na przejściu.