Reklama

Potrącenie na Nowogrodzkiej. Poszkodowana w szpitalu! [FOTO]

17/09/2020 07:57

Do zdarzenia doszło na ul. Nowogrodzkiej, na wysokości Powiatowego Urzędu Pracy, po godz. 7:30. 

Według wstępnych ustaleń policji 34-letnia kobieta jadąca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa 49-letniej pieszej, w wyniku czego doszło do potrącenia. Poszkodowana trafiła do szpitala. Obie panie były trzeźwe.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Piesza w momencie zdarzenia była na przejściu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama