Reklama

Potrącenie na rondzie Kościuszki! 93-latka trafiła do szpitala

30/07/2020 10:07

Do groźnego potrącenia doszło w rejonie ronda Kościuszki. Starsza kobieta została przewieziona do szpitala. Policja zaleca omijanie miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10:00.  Ze zgłoszenia wynikało, że na ulicy Rządowej, przy ruchu okrężnym, doszło do potrącenia 93-letniej kobiety, która trafiła do szpitala - podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Seniorka najprawdopodobniej wtargnęła pod jadący ulicą Rządową fiata ducato. Kierujący pojazdu trzeźwy. 

Policjanci prowadzą obecnie działania zmierzające do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Czynności prowadzone są w kierunku wypadku. 

Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaleca omijanie rejonu ronda Kościuszki. "Wyjeżdżając z Łomży prosimy kierować się na Most Hubala".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama