Do groźnego potrącenia doszło w rejonie ronda Kościuszki. Starsza kobieta została przewieziona do szpitala. Policja zaleca omijanie miejsca zdarzenia.
Do zdarzenia doszło przed godz. 10:00. Ze zgłoszenia wynikało, że na ulicy Rządowej, przy ruchu okrężnym, doszło do potrącenia 93-letniej kobiety, która trafiła do szpitala - podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Seniorka najprawdopodobniej wtargnęła pod jadący ulicą Rządową fiata ducato. Kierujący pojazdu trzeźwy.
Policjanci prowadzą obecnie działania zmierzające do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Czynności prowadzone są w kierunku wypadku.
Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaleca omijanie rejonu ronda Kościuszki. "Wyjeżdżając z Łomży prosimy kierować się na Most Hubala".