Po godz. 10:00 w rejonie Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży doszło do potrącenia pieszej. Kobieta została przewieziona do szpitala.
Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 10:00 na ul. Nowogrodzkiej, w rejonie Powiatowego Urzędu Pracy. Na miejscu zjawił się patrol policji i zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł poszkodowaną kobietę do szpitala.
Przebieg i dokładne okoliczności miejsca zdarzenia wyjaśnią pracujący na miejscu policjanci.