Reklama

Potrącenie na ul. Nowogrodzkiej. Kobieta zabrana do szpitala

03/09/2019 10:52

Po godz. 10:00 w rejonie Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży doszło do potrącenia pieszej. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 10:00 na ul. Nowogrodzkiej, w rejonie Powiatowego Urzędu Pracy.  Na miejscu zjawił się patrol policji i zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł poszkodowaną kobietę do szpitala.

Przebieg i dokładne okoliczności miejsca zdarzenia wyjaśnią pracujący na miejscu policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości